1994

Linkler

 

AGI
 

www.agi.com
AGI; ulusal güvenlik birimleri ve uzay mühendisleri için, kara, deniz, hava ve uzay araçlarının analizlerine yönelik ticari yazılımlar geliştiren uluslararası bir firmadır.
 

Presagis

www.presagis.com
Presagis, modelleme ve simülasyon yazılımlarıyla müşterilerine havacılık, savunma ve otomotiv alanlarında hizmet veren, endüstrinin önde gelen firmalarından biridir.
 

MAK

www.mak.com
VT MAK, sanal dünya ile bağlantı kurmak, simüle etmek ve görselleştirmek için yazılımlar geliştirir. VT MAK'ın uzmanlık alanı, taktik ortam simülasyonları ile, bu uygulamaların birbiri ile iletişimini sağlayacak altyapılardır.

Bionatics

www.bionatics.com
Bionatics, 3D arazi modellemesi ve görselleştirmede dünyanın en önemli firmalarından biridir. Mimarlik, arazi modelleme, 3D animasyon ve video oyunları ile savunma sanayiinin ihtiyaçları için profesyonel çözümler sunmaktadır.

Calytrix

www.calytrix.com
Calytrix SIMplicity, simülasyon mühendislerinin, yeni ve önceden mevcut olan simülasyon bileşenlerinden (federate), görsel bir ortamda, süratli bir şekilde, bileşen tabanlı HLA (High Level Architecture) simülasyonları oluşturmalarına olanak sağlayan entegre bir geliştirme ortamıdır.

N-Grain

www.ngrain.com
NGRAIN firması, dünya çağında havacılık ve uzay sanayii, enerji ve otomotiv sektörlerinden çok sayıda kurum ve kuruluşa hizmet sunmaktadır.
 

Scalable Networks

www.scalable-networks.com
Scalable Network Technologies (SNT), ağ (network) performansına yönelik yüksek hassasiyete sahip analiz ve simülasyon uygulamaları geliştiren, alanında lider bir yazılım firmasıdır.