1994

Ürün Geliştirme

 
 
Autodesk
 
 
Ergonomi Yazılımı
 
Dimension 3D Printer
 
Hızlı İmalat Teknolojileri
 
3B Tarama, Tersine Mühendislik ve Kalite Kontrol
 

 

 

 

alt

alt

Mojo 3D Printer

alt

Mojo 3D Printer

Uygun fiyatlı Mojo 3D Printer Paketi 3 boyutlu üretime hemen başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içermektedir.

alt Mojo 3D Printer
alt Print Wizard & Kontrol Paneli Yazılımı
alt WaveWash 55 Destek Temizleme Sistemi
alt Başlangıç Kiti
    alt 1 Adet QuickPack  ABSplus Model Malzeme Kartuşu
    alt 1 Adet QuickPack Destek Malzeme Kartuşu
    alt Ecoworks tablet
    alt Model altlığı

Mojo 3D Printer;  masanızda 3 boyutlu modelleri üretmenizi sağlar.  Endüstrinin en kolay kurulum ve işletimine sahip sistemdir – bir mürekkep püskürtmeli yazıcıda kartuş değiştirme gibi, kullanımı çok kolaydır.  Mojo 3D Printer; Stratasys’in Fused Deposition Modelleme (FDM) Teknolojisi ile çalışmaktadır.  Mojo 3D Printer ile işlevsel konsept modeller, hızlı prototipler ve ABSplus termoplastik parçalar üretebilirsiniz.

QuickPack Malzeme Kartuşları; 3 boyutlu modelleri üretmek için model ve destek malzemelerini içerir. Mojo 3D Printer’da optimum üretim kalitesini elde etmek için, her kartuş yeni bir üretim kafası ile birlikte gelir. Kartuş değiştirmek ve kullanmak çok kolay ve hızlıdır. Her kartuş en az 1300cc malzeme içerir.

Model Altlığı; modellerinizin üretilebilmesi için gerekli düzgün yüzeyi sağlar.  Üretim yapıldıktan sonra, printerdan modelleme altlığını çıkarıp; modelinizi elinize alabilirsiniz.

WaveWash 55 kompakt, kolay kullanılabilen destek temizleme sistemidir. WaveWash 55 hızlı bir şekilde el değmeden  destek malzemesinin sökülebilmesini sağlar.  Mojo 3D Printer;  destek malzemesinin su bazlı bir solüsyonda çözünmesini sağlayan, Çözülebilir Destek Teknolojisi’ni (SST) kullanır.  Üretilen modelinizi model altlığından çıkartıp,  WaveWash 55’in içine yerleştirdikten sonra WaveWash 55 desteğin hızlıca sökülebilmesi için doğru sıcaklık ve tahrik gücüne sahiptir. Elektrik prizi dışında başka hiçbir tesisata ihtiyacı yoktur!

 

Print Wizard

3 Boyutlu üretim Print Wizard ile artık daha da kolay.

Mojo Print Wizard yazılımı ile 3 boyutlu üretim için CAD ​​dosyalarınızı kolayca hazırlayın. Print Wizard, sıkca kullanılan komutları kullanarak iş sürecinizi hızlandırır.

alt Üretim paketinin 3 boyutlu görünümü
alt STL ve CMB dosya thumbnaillerini
alt Kolay ve esnek ölçeklendirme
alt 3 boyutlu ortamda değişik açılardan görüntü ön izlemesi
alt Gerçek zamanlı otomatik paketleme

 

Kontrol Paneli

Mojo Kontrol Paneli yazılımı, MOJO 3D Printer’ın durumu ve tahmini üretim süresini ekran üzerinde basit renk kodlu göstergeler ile gerçek zamanlı olarak bildirir. Bu özelliği ile sizin ve tasarım ekibinizin fikirlerini, hızlı bir şekilde üretmeniz için olanak sunar.

Kontrol Paneli grafik ekranında, aşağıdaki gerçek zamanlı aşağıdaki durum bilgilerini sunar:

alt Üretim durumu
alt Model ve destek malzeme durumu
alt Sistem durumu
alt Tahmini üretim süresi

 

3D Printer’ın Faydaları

Aklınıza süper bir fikir geldi ve bu fikrinizi zaten CAD’de (3 boyutlu bir çizim yazılımında) tasarladınız. Bir Mojo 3D Printer, size elinizle tutabilir ve fonksiyonel  3 boyutlu bir modeli üreterek tasarımınızı ekibinizle paylaşabilmenizi sağlar. Bu fiyat sayesinde, artık herkes kaliteli 3 boyutlu modeller üretebilir.

Masaüstünüzde Ekonomik 3 Boyutlu Baskı
Düşük maliyetli Mojo 3D Printer iş sürecinizi hızlandırabilir. 10,000 Euro’nun altındaki fiyatı ile Mojo 3D Printer, doğrudan masaüstünüzden dayanıklı 3 boyutlu modelleri üretebilmenizi sağlar. Her tasarım yinelemenizde Mojo, tasarımınıza daha da değer katar, sorunları önceden görüp tasarımınızı geliştrimenizi sağlar. Artık paylaşılan bir 3D Printer için sıra beklemenize veya dışarıdan hizmet almak için fiyat teklifi beklemenize, onaylatmanıza gerek yok!

Fikirlerinizi Sağlam ABSplus Modellere Dönüştürün
Fikrinizi anlatırken kullanacağınız bir resmin binlerce kelimeye bedel olduğunu düşünürsek, 3 boyutlu  fiziksel bir model sizce kaç kelimeye karşılık gelir? Bir teknik çizim üzerinden sunum yaptığınızı ve arkadaşlarınız ile bu model hakkında tartıştığınızı düşünün, bir de aynı sunumu ABSplus malzemeden üretilmiş, elinizde tutabildiğiniz ve değişik açılardan gösterebildiğiniz  3 boyutlu bir model ile yaptığınızı düşünün…

Mojo™;  size ergonomisinden, tasarım doğrulamasına kadar formlarını, uygunluğunu ve fonksiyonelliğini test edebileceğiniz 3 boyutlu modeller üretmenize yardımcı olur. Kavramlarınızı test etme zamanı geldiğinde, Mojo™  tasarımlarınızı gerçek koşullarında test etme imkânı bulacağınız dayanıklı ABSplus 3 boyutlu modeller sunar.

Tasarım Sürecinizi Hızlandırım
Tüm şirketler ürünlerini pazara bir an önce çıkarabilmek için baskı altındadırlar, sürekli gelişen teknoloji ve artan rekabet ortamı bu baskının yabana atılmaması gerektiğinin bir göstergesidir.  Mojo™  3D Printer tasarım projelerinize hız katarak, ilgili teslimat süreçlerine daha çabuk ulaşmanızı sağlar. Mojo™  3D Printer iş sürecinize kolayca uyum sağlar,  3 boyutlu bir modelin çıktısını almak, tasarımınızı Print Wizard’da açmak ve "print" tuşuna basmak kadar kolaydır...

 

Maliyetinizi Azaltın

Yeni bir ürün geliştirmek size çok pahalıya mal olabilir.
Tasarım aşamasında yaptığınız küçük bir mühendislik değişikliğinin bedeli 100 TL ise, aynı küçük değişikliğin ürününüz üretildikten sonraki maliyeti 1,000,000TL’den fazla olacaktır.

alt

Mojo™  3D Printer tasarım doğrulaması, daha iyi işbirliği gibi faydaları ile bu maliyetleri azaltmanızı sağlar.  Mojo™  3D Printer hızlı, ucuz fonksiyonel modeller üreterek, olası tasarım hatalarının önceden görmenizi sağlar. Tasarımlarınızı fonksiyonel modeller şeklinde tekrar tekrar üreterek, geliştirebilmenizi sağlar. Mojo™  3D Printer'ın kendini daha ilk projenizde amorti ettiğini göreceksiniz.

 

Gizlilik

Yeni ve yenilikçi ürünler oluşturma; herhangi bir sanayide sizi en rekabetçi konuma geçirebilir. İşletmelerin kendi fikri mülkiyetlerini korumak için milyonlar harcamasının sebebi de budur. Şirket dışına her veri gönderişinizde, güvenlik sızıntısı ihtimali de artar.

Mojo 3D Printer masanızdayken, gelişmekte olan ürün tasarımlarınızın güvenli ve gizli kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

3D Printer Video

Mojo 3D Printer’ın tasarım sürecinizi nasıl hızlandırdığını görün...


Bilgi Talep Formu

Ürün hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan formu doldurmanızı istiyoruz.